Studio Tańca FIKANDER

Prowadząca: Wioletta Janowicz – Instruktorka, Choreografka, Tancerka, Opiekunka Artystyczna.

Wioletta Janowicz

Studio kształci dzieci i młodzież w tańcu nowoczesnym, który jest kombinacją wielu stylów tanecznych, łączy elementy hip-hop, pop, salsy, jazzu czy funky.

Na zajęciach uczestnicy poznają i uczą się ciekawych układów tanecznych formacyjnych i solowych.

Studio Tańca FIKANDER zostało założone w 1994r. i jest prowadzone do chwili obecnej. Zajęcia pozwalają rozwijać zainteresowania i talenty w dziedzinie tańca oraz są doskonałą formą zagospodarowania wolnego czasu.

Uczestnicy zajęć biorą również udział w warsztatach tanecznych, podczas których zdobywają nowe umiejętności.

Studio prowadzi Wioletta Janowicz 

„Swoją znajomość z tańcem rozpoczęłam w wieku 12 lat w Zespole Tańca Towarzyskiego i Narodowego gdzie zdobywałam umiejętności techniczne w obu stylach.

Od najmłodszych lat szkoliłam się w tańcu towarzyskim a następnie w tańcu nowoczesnym. Brałam udział w licznych szkoleniach z trenerami zarówno z Polski jak również z zagranicy aby doskonalić swój warsztat taneczny, poszerzać wiedzę , zbierać doświadczenie oraz czerpać inspirację.

Od 1994 roku jestem trenerem zespołów  Studia Tańca „FIKANDER” w których swoje przygody z tańcem rozpoczynają dzieci i młodzież. Na swoich zajęciach stawiam na różnorodność choreografii , które bazują na tańcu nowoczesnym , czerpiąc jednocześnie interpretacje z innych stylów tanecznych. Dużą wagę przywiązuję do techniki , ponieważ jest ona podstawą do rozwoju każdego tancerza. Na moich zajęciach poza techniką dbam o dobrą atmosferę w grupie.”

Serdecznie zapraszamy! 

***

Zajęcia odbywają się we wtorki i w piątki, w godzinach od 15;00 – 20;00 w różnych grupach wiekowych.

Uczestnicy zajęć Wioli mają też okazję do zaprezentowania swoich umiejętności na dużej scenie, przed kłodzką publicznością podczas wydarzeń organizowanych przez Kłodzki Ośrodek Kultury.

***

Foto: Mieczysław Krombach

Skip to content