13.05 REWIA BURLESKI

13.05 REWIA BURLESKI

Stała widownia Madame de Minou została już skutecznie uzależniona od brokatu i cekinów, więc wie co robić. To właśnie oni błyskawicznie wykupują pierwsze rzędy. A jeśli pierwszy burleskowy raz jest jeszcze przed Tobą, to nie masz pojęcia jak Ci zazdroszczę! Odkrywanie tego spektakularnego show po raz pierwszy jest jak kruszenie skarmelizowanego cukru na wierzchu créme brulée – zrozumiesz dopiero gdy poczujesz.
Skrócona instrukcja obsługi burleski: zbierasz ekipę – sugerujemy żonę, babcię, czy kogo tam lubisz; wchodzisz na stronę lub idziesz do kasy i kupujesz odpowiednią ilość biletów jak najbliżej sceny; z niecierpliwością wyczekujesz 13.05, a w międzyczasie szykujesz najbardziej fancy kieckę, która nudzi się w szafie, bo nie ma gdzie jej zakładać. Masz różowy garnitur? Dawaj. Brokatowe kowbojki? Uważaj, bo jak będziesz wyglądać lepiej niż Madame de Minou to Cię wyprosimy. Na szczęście nie jest to łatwe. 13.05 o godzinie 18:30 udajesz się do Kłodzkiego Ośrodka Kultury i na koniec… po prostu pozwalasz się ponieść.
Pewnie chcielibyście wiedzieć, kto wystąpi tego dnia:
Princess Beatrycze– tancerka wielu stylów – od jazzu po sambe?.
Podobno irlandzkiego też próbowała, ale nikt tego nie widział. Fuzja rock’n’rolla i kokieterii, seksowna jak Robert Makłowicz. Jedno jest pewne – ta brzoskwinka nie pojawiła się tu bez przyczyny.
Cirque Himerus – kominiarz, budowlaniec, czy kelner? Himerus wciela się w przedstawicieli wszelkich zawodów. A w szczególności zawodów miłosnych. Nawet nie wiesz, kiedy przy tej uroczej komedii atmosfera robi się poważna.
Madame de Minou – Burlesque Artist – gospodyni wieczoru, która może tu napisać o sobie wiele, ale zaraz ma dentystę i się spieszy, więc żeby ją poznać musisz wpaść na jej show.
Imprezę poprowadzi Lady Alayna – kusząca jak ulgi podatkowe, energiczna jak kot o 3 w nocy, hipnotyzuje jak kelnerka niosąca twoje zamówienie.

(5) Facebook

Skip to content