26.04 SCENA POD REGAŁEM – MŁYNARSKI

26.04 SCENA POD REGAŁEM – MŁYNARSKI

Z wielką przyjemnością i ogromnym zaszczytem pragniemy Was zaprosić na recital wyjątkowy pod wieloma względami, poświęcony PANU WOJCIECHOWI MŁYNARSKIEMU.
W momencie ogłaszania tego koncertu obchodzimy 7 rocznicę śmierci wybitnego tekściarza, poety, literata, reżysera, wokalisty i architekta.
Ponadto w repertuarze usłyszą Państwo największe jego przeboje oraz teksty, które znane są milionom Polek i Polaków i były z nami obecne w ciężkich i nie raz niespokojnych czasach PRL’u. Nierzadko również podnosiły na duchu strudzony naród i dodawały otuchy rodakom w szarej rzeczywistości.
Po 3 te piękne utwory zagrają i zaśpiewają uwielbiani na ZIEMI KŁODZKIEJ artyści wrocławskiej SCENY POD REGAŁEM!
Kto był na naszym koncercie ten wie, że zawsze dbamy o dobrą atmosferę i wzajemną relacje z publicznością, na którą liczymy i tym razem!
Na deskach sceny w pięknej sali KŁODZKIEGO OŚRODKA KULTURY wystąpią:
Wojciech Dereń: śpiew
Michał Hadasik: fortepian & prowadzenie
Żenia Betliński: kontrabas
Mateusz Maniak: perkusja
W repertuarze usłyszą Państwo m.in. Jesteśmy na wczasach, Róbmy Swoje, Lubię Wracać, Bynajmniej, Jeszcze w zielone gramy, Przedostatni Walc i wiele wiele innych arcydzieł literackich, które wyszły spod pióra Pana Młynarskiego.
Ten koncert to pozycja obowiązkowa dla każdej fanki i fana szeroko pojętej piosenki artystycznej.
Oprócz pięknych aranżacji i wykonania artystycznego, czeka na Państwa liczna doza anegdot z życia mistrza oraz kabaretowy sznyt niektórych historii literacko-muzycznych co tylko ubarwi cały anturaż koncertowy i sprawi, że wydarzenie to będzie po prostu NIEZAPOMNIANE!
BILETY W SPECJALNEJ CENIE!
Przedsprzedaż – tylko 40 zł
Sprzedaż normalna – 50 zł
BILETY VIP PREMIUM – I rząd ( najlepsza widoczność + kieliszek włoskiego prossecco + pocztówka z autografami artystów ) – 60 zł
Bilety mogą Państwo nabyć po przez stronę internetową i w aplikacji BILETYNA.PL oraz w kasie Kłodzkiego Ośrodka Kultury.
Serdecznie zapraszamy na ten wyjątkowy, wspomnieniowy wieczór do Kłodzka!
Przybywajcie tłumnie bo naprawdę warto 🙂
Do zobaczenia!
MŁYNARSKI – Jesteśmy na wczasach – Artyści Sceny pod Regałem – Kłodzko Kłodzki Ośrodek Kultury, 26 kwietnia | Kupuj Bilety Online – biletyna.pl

Skip to content