28.09 ALJAS – RAPOWA DOMÓWKA

28.09 ALJAS – RAPOWA DOMÓWKA

Koncert raperki Aljas w mieszkaniu na czwartym piętrze Kłodzkiego Ośrodka Kultury to nie tylko okazja do fajnej domówki, nie tylko szansa na posłuchanie dobrej muzyki i dobrych tekstów, ale też początek projektu #powiedzto, który Fundacja Olgi Tokarczuk realizuje w ramach Latającego Uniwersytetu Ludowego. To zaś oznacza, że po koncercie będziemy mieli okazję porozmawiać z Aljas, artystką niebinarną (i niebanalną), o doświadczeniu coming outu, sposobach komunikowania inności i sytuacjach z tym związanych – szczególnie w Polsce.
Zapraszamy wszystkich: młodych, średnich, starych, hetero i homo, trans i „normalsów”. Jeżeli nie pozwalają Wam o problemach społeczności LGBT+ rozmawiać w szkołach, jeżeli nie jest łatwo o tym porozmawiać w domach, pogadamy na domówkach i na zajęciach Latającego Uniwersytetu Ludowego. Więcej o idei LUL i projekcie #powiedzto znajdziesz tutaj:
https://fundacjaolgitokarczuk.org/…/latajacy…/
Zatem słowo stało się faktem, Latający Uniwersytet Ludowy zaczyna rozwijać się również poza Festiwalem Góry Literatury, a wszyscy uczestnicy naszych zajęć będą mogli skorzystać z 10% zniżki na bilety w czasie przyszłorocznej edycji Festiwalu (przypominamy – 10, jubileuszowa, edycja FGL odbędzie się od 4 do 14 lipca 2024 r.).
Do zobaczenia w Kłodzku! I pamiętajcie o motto Fundacji, które zaczerpnęliśmy z mowy noblowskiej naszej Fundatorki: „Kiedy zmienia się opowieść, zmienia się świat”.
Aha, gdybyście chcieli pomóc, jesteśmy na Patronite:
https://patronite.pl/Fundacja-Olgi-Tokarczuk
Partnerami #powiedzto i Latającego Uniwersytetu Ludowego są Ambasada Danii i Kłodzki Ośrodek Kultury

#powiedzto #LatającyUniwersytetLudowy #latającyUL #LUL

@siema.aljas.jestem

(1) Facebook

Skip to content