7.01 ZIELONO MI – KONCERT NOWOROCZNY

7.01 ZIELONO MI – KONCERT NOWOROCZNY

Koncert “Zielono Mi: Śladami Agnieszki Osieckiej” to wyjątkowy recital nacechowany sentymentalną podróżą po meandrach twórczości mistrzyni, w czasie którego przypomnimy nie tylko wielkie przeboje polskiej estrady z jej tekstami, ale również opowiemy Wam kilka ciekawostek i anegdot z jej życia i pracy twórczej.
A co Państwo usłyszycie? Nie zdradzimy wszystkiego, ale rąbka tajemnicy uchylimy jak najbardziej…
W repertuarze pojawią się piosenki takie, jak: „NIECH ŻYJE BAL” , „DZIŚ PRAWDZIWYCH CYGANÓW JUŻ NIE MA”, „MAŁGOŚKA”, „OKULARNICY” oraz wiele wiele innych wspaniałych pozycji z dorobku Osieckiej.
Skład: Wojciech Dereń – wokal, Paulina Jeżewska – wokal, Adrianna Górka – wokal, Michał Hadasik – fortepian, Tomasz Burzyński – perkusja,
Żenia Betliński – kontrabas, Luigi Leoni (Włochy) – gitara elektryczna, Malwina Rabenda – skrzypce & wokal.
O Scenie pod Regałem:
Powstała w 2017 roku z inicjatywy Michała Hadasika: wrocławskiego pianisty, kompozytora, dyrektora artystycznego kilku międzynarodowych i ogólnopolskich Festiwali muzycznych, propagatora piosenki artystycznej w Polsce. Jest od zawsze miejscem spotkań młodych twórców i talentów, którzy uzewnętrzniają się na Scenie pod Regałem w ramach 5 gałęzi działań twórczych: Muzyki, Literatury, Teatru Tańca i Sztuki Użytkowej.
Obecnie zrzesza ponad 20 członków stałych z pierwszego zespołu oraz kolejne kilkadziesiąt osób jako klub przyjaciół SpR. W ciągu 5 lat zorganizowaliśmy ponad 300 wydarzeń kulturalnych w Polsce i za granicą. Obecnie jesteśmy w finałowym momencie nagrywania swojej pierwszej, debiutanckiej płyty z piosenkami AGNIESZKI OSIECKIEJ!
Serdecznie zapraszamy na koncert!

(5) Facebook

Skip to content